Kyseisestä autosta poiki vaihdelaatikko kaksi viikkoa sitten,uusi vanha laatikko romikselta.No kakki toimii kuin päiväuni MUTTA......kun ajan 4:lla 70km/h kaasu riittävästi niin mitään ei kuulu sit kun painaa kaasua äärettömän vähän niin ihan kuin laakeri vinkuis.HUOM.vain 70 nopeudessa,sit kun kaasua painaa tai ei paina ollenkaan niin mitään ei kuulu,ihme homma.Jos se olisi laakeri vika niin kai se huutas muillakin vaihteilla????Onko kellään ollu samoja vikoja??
Vastaukset 2
- Hjuva Pitza
Oikein hyvää pitsaa,vaan vaihdelootaa en oo moisessa huomannutkaan.
- tuunarivw
Kytkimen painelaakeri vähän kuivana(jos ei vaihdettu). Ei kannata ressata jos lakaa vinkua enemmän vaihda jos ei niin aja. Meillä ajettu 320tkm samaa vm.98 olevalla pololla kulkee öljyä lisäämällä ja hihnoja vaihtamalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41099
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160977Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216783- 62679
- 59676
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21618Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131591Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66579Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32558- 34537
- 55528
- 47465
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40463- 44460
- 30453
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40443Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?94438Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18430- 33428