Veikkauksia KEHIIN
Muistakaa nimimerkki ja katsotaan finaali nelikko sitten oikeasti ku ollaan siinä vaiheesa!
Oma VILLI veikkaukseni on että ; Satu,Elisabeth,Paul,Hannu?
toivon myös ksenua finaaliin,hassu " tyhmä " tyttö
Muistakaa nimimerkki ja katsotaan finaali nelikko sitten oikeasti ku ollaan siinä vaiheesa!
Oma VILLI veikkaukseni on että ; Satu,Elisabeth,Paul,Hannu?
toivon myös ksenua finaaliin,hassu " tyhmä " tyttö
Vastaukset 8
Vanhimmat
veikkaukset ovat
pete,satu,elisabet ja pauli
...
Muut on niin tylsiä tai Hannukin on tylsä, mutta tossa on kolme erilaista PERSOONALLISUUTTA. Muiden kohdalla ei juuri persoonallisuudesta voi puhua, kun niissä ei ole mitään erikoista.
Noi on parhaita.
Niko N ja Nino on unohtunut? Itse en eriytismmin pidä noista, mutta ovat kuitenkin suuria suosikkeja.
Onhan niitä ylläättäjiäkin ollut. 2008 suoksikki oli Tero jäi tokaks ja 2009 Suosikit Kätlin ja Esa A ei kumpikaan voittanut. 2007 kaudellla Niko N ja kolmanneksi ja Sauli ja Kadi meni edelle. 2005 Antti oli suuri suoksikki ja voitto meni Pertulle. Anostaan 2006 Kaki ja Sari oli suosikkeja ja voitto meni Sarille.
Eli siis erittäin suudella todenäköisyydellä Niko N ja Nino on finaalissa, mutta voittojia he ehkä ei ole vaan se menee jollekkin Elibatille tai Ksenialle. Finaalissa siis nää nejä Ksenia, Elisabet, Niko ja Nino.
...
Marika, Hannu, Nino, Ksenia
Hannu, Paul, Marika ja Nino