Kyllä sen on mahtava auto.6 vaihteinen loota navigointi vakiona sun muut.Kone maailman tehokkain diesel.Kerrankin volkkari näytti mitä osaa.Itse oon ollut mb ja bmw ystävä mut ei niiltä tämän veroista maasturia löydy
Touareg V10
omistaja
2663
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
valitettavasti mä heräsin kun mamma painosti kouluun hitsin ääreen..
Mulla on myös onni kruisailla samalla autolla, mut ei se nyt ihan noin mahtava ole.. tehoja on kyl liiankin kans ja koko ajan saa pelätä kortin puolesta kun ohittaminen on niin helppoa.. eniten kuitenkin kyrsii volkkarin laatu.. pientä vikaa koko ajan ja ollut vähän väliä varikolla remontis. viimeksi takavilkun poltin oli irronut kiinnikkeestään eikä palanut.. sekin piti viedä korjaamolle kun koko umpio piti ottaa ulos..
Vähän naurettavaa valittaa mut mun mielestä kannattais ostaa samalla rahalla kaks autoa.. esim mazda rx 8 ja sit joku perhesysteemi vaikka audi.. Kaks hakkaa aina yhden..