täällä kiihkeät sisarukset lähdössä läskejä levittelemään turkin baanoille! kohta lätisee läski kun TURKBOYZ laittaa kovaa!
panomatkalle turkkiin
11
2029
Vastaukset
- viisi hieman pyöreää
Kela-avustuksista on säästetty jo 3 vuotta, munanpuutteessa on eletty jo 8 vuotta, mutta kohta litisee!
Kaikki saavaat ja missä vain ja ilman kumia.- Plaa-plaaaa
Mutta hoikka ja oikein nätti. Ei tarvitse olla läski kun matkusta Turkiin.
- alfaman x
Plaa-plaaaa kirjoitti:
Mutta hoikka ja oikein nätti. Ei tarvitse olla läski kun matkusta Turkiin.
"Ei tarvitse olla läski kun matkusta Turkiin. "
Niin. Ei tarvitse. Mutta miksi suurin osa on?
SÄÄLITTÄVÄT LÄSKIT HERÄTKÄÄ !!!! - niitä panisit?
alfaman x kirjoitti:
"Ei tarvitse olla läski kun matkusta Turkiin. "
Niin. Ei tarvitse. Mutta miksi suurin osa on?
SÄÄLITTÄVÄT LÄSKIT HERÄTKÄÄ !!!!Vitunko väliä läskeillä on?
- on huolijansa
niitä panisit? kirjoitti:
Vitunko väliä läskeillä on?
Ei synny liikaa katkeruutta roskasakille puutteeseensa.
- Niin no...
Plaa-plaaaa kirjoitti:
Mutta hoikka ja oikein nätti. Ei tarvitse olla läski kun matkusta Turkiin.
Oletkin tietenkin Mies.
- Huomenta_
alfaman x kirjoitti:
"Ei tarvitse olla läski kun matkusta Turkiin. "
Niin. Ei tarvitse. Mutta miksi suurin osa on?
SÄÄLITTÄVÄT LÄSKIT HERÄTKÄÄ !!!!Jos kerran saa, niin miksi ja mihin pitäisi herätä? Herää itse ja hanki jo vihdoin elämä! Olet kieppunut kateellisena vuositolkulla pullukoiden helmoissa itkemässä heidän huvejaan ja oletettuja tapojaan.
- tukr aaah ooh
on huolijansa kirjoitti:
Ei synny liikaa katkeruutta roskasakille puutteeseensa.
lÄskiaukkoni ottavat useamman kerralla
- kaunis ja hoikka
ootte säälittäviä.Eiks saa miestä Suomesta ku pitää läskejään mennä tarjoilemaan oksettaville Turkkilaisille...Voi voi:)
- juupajuu134365
Onhan se hyvä kun mummelit ja mammelit saa vähän patukkaa purtavaksi. Eivätpähän sitten vaeltele vittuuntuneina ostareilla, valittelemassa kun pelikoneisiin meni 40 markkaa..
- Hamdin
Aika kurja juttu.. Mulla oli sairaan hauskaa ja mukavaa yhen turkkilaisen tarjoilijan kanssa (hotellin ravintolapäälliköistä yksi) eikä missään pervossa mielessä vaan ihan kaveri-flirtti- mielessä . Jäi kamala ikävä :((
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1144422Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572528Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?791657Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61113- 66854
- 21843
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118823- 39802
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789- 62768