Colontonic

Onko kellään kokemusta kyseisestä elimistön puhdistajasta? Hyötyä/haittaa? Sivuvaikutuksia ym.
58916
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minulle ei Colontonic tuntunut vaikuttavan mitenkään. Kokeilin keväällä Bioteekin 3-tehojuomaa, ja sen vaikutukset tunnen. Kaikki luontaistuotteethan ei kaikille sovi tai edes tehoa. Samoin olen hyväksi havainnut Bioteekin Puhdistuskuurin. Molemmat saavat vatsani toimimaan hyvin ja Puhdistuskuurin kuidut pitävät myös näläntunnetta loitolla, joten painoakin saa hieman pudotettua.

Äänestä
  • Aloitin Colontonicin testimielessä ja saas nähdä mitä tuleman pitää, vielä ei muutaman päivän jälkeen muita vaikutuksia kuin että wc:ssä tulee vierailtua tavallista useammin, mikä johtunee tässä vaiheessa lisäntyneestä nesteen nauttimisesta. ;o)

    Äänestä

  • Sar kirjoitti:

    Aloitin Colontonicin testimielessä ja saas nähdä mitä tuleman pitää, vielä ei muutaman päivän jälkeen muita vaikutuksia kuin että wc:ssä tulee vierailtua tavallista useammin, mikä johtunee tässä vaiheessa lisäntyneestä nesteen nauttimisesta. ;o)

    Hei,

    Onko vaikutuksia ollut tähän mennessä? Eikös sun 3 vkon kuuri ala olla jo loppusuoralla...? Itselläni vasta 3. pvä menossa ja olisi ihan mielenkiintoista kuulla oletko huomannut muutoksia/tuloksia?

    *Kiitos jo etukäteen!*

    Äänestä

  • satu kirjoitti:

    Hei,

    Onko vaikutuksia ollut tähän mennessä? Eikös sun 3 vkon kuuri ala olla jo loppusuoralla...? Itselläni vasta 3. pvä menossa ja olisi ihan mielenkiintoista kuulla oletko huomannut muutoksia/tuloksia?

    *Kiitos jo etukäteen!*

    Olen käyttänyt colontonicia ja minulla ainakin
    aineenvaihdunta kiihtyi ja tunsin oloni paljon
    pirteämmäksi

    Äänestä

Vaikka en anna arvoa luontaistuotteille, täytyy tunnustaa, että Colontonic toimii!!!!!!
Itse turvotuksesta kärsineenä ja kaiken koittaneena astuin elämäni ensimmäistä kertaa luontaistuotekauppaan ja minulle suositeltiin Colontonicia. Epäröiden ostin sen. Valtavat turvotukset ainakin ovat poistuneet, olo kevyempi ja hoikempi, vaatteista huomaa sen.
Voin suositella, kelle se sitten sopiikaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sar kirjoitti:

Onko kellään kokemusta kyseisestä elimistön puhdistajasta? Hyötyä/haittaa? Sivuvaikutuksia ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu