Mikä voisi olla vikana, kun jarruttaessa kuuluu "kolkutus" ja vinguntaa..?
Palat hyvät, levyt huonohkot, voiko tulla jarrulevyistä?
Notta ei tarvitsisi turhan päiten vaihdella osaa osan perään =)
Jarruttaessa "kolkuttaa"..?
*
1
452
Vastaukset
- Kiennä vähän
Käännä pihassa rengas ääriasentoon ja vilkaise, josko siinä levyssä on jäähdytysura = levyn keskellä rako.
Tällaiset tuppaavat vääntymään kieroksi ja ilmiö tuntuu ravistuksena ratissa kun poljet jarrua.
Säästät väärässä kohdassa nyt. Jarrulevyt on jonkun kympin vehkeitä. Ei kun huonot vaihtoon vaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2181481- 961296
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan41138Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle171126Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9948Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86920Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66885- 32860
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest38806Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii54805