Dna matkanetti 384

Miten saa matkanetin toimimaan iphone 4:ssa? Tarviiko jotain asetuksia muuttaa?
2621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyväksyt ne !
Heti toimii.
Muista kotelo puhelimen suojaksi, näyttö on todella kallis uusia ja samalla kuolemanote katoaa

Äänestä
  • Myyjä laittoi kaupassa sen suoraan sinne micro sim korttiin eikä tullut mitään viestiä?! Onkohan se nyt sitten automaattisesti jo toiminnassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nettinetti kirjoitti:

Miten saa matkanetin toimimaan iphone 4:ssa? Tarviiko jotain asetuksia muuttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu