onko paikka täynnä ja löytyykö mitään tekemistä? missä muuten se suomen paras afterski on? sinne pitäis päästä, kaverit vaa vinkkas että suomen parhail afterskil nähdään vuodenvaihteessa ja pidetään satasella pippaloita, mut siis nyt avatkaa mun silmiä vähän, elikkä joo, onko ne rukalla vai mis? levillä? hulluporo?
uusivuosi rukalle
taalasmaitten
4472
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
pehkubaarissa, elikkä sieltä löydät ystäväsi juhlimassa!!! itsekkin sinne menossa , niinkun aina. ruka is shit!
mut messilä on kova kandee käydä kokeilee, himoksella on pääsiäisenä hyvä meno mut en tiedä vuodenvaihteista, tahko on kyl ehdoton ykkönen pitää paikkahansa!
mutta PASKAHOUSUJA, ei sinne kukaan järissään oleva suuntaa, kun auton ratin tahkoa kohti ainakin minä ja sadat muut kaverukset muuntaa, uusivuosi otetaan vastaan, sama keissi ja pehkubaarissa lärvit ;D
pehkussa joka iltapäivä, sidukkaa tarjolla, omat pillit mukaan!