saipaaa!!!

jokohan toi savilahti joutas lahteen, vaikka suolahteen tai lahteen lahteen!?
5388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eipä tuu heti mieleen ketään pakkia, kuka olisi pelannut edes keskenkertaisesti. Savilahti, Levokari, Lippojoki, Koponen ja jopa Tuominen samaa tasaista sontaa.Taitaapi Backman ja Pukka olla tällä hetkellä parhaimmat pakit SaiPassa, joka kertoopi aika paljon missä mennään.

Äänestä
  • on se kumma että vuodesta toiseen taaperretaan paskoilla pakeilla ja yritetään maalivahdeilla pelastaa tilanne, eikö tosiaan löydy paria perus, tai hieman parempaa ukkoa takalinjoille?? luulisi vielä olevan halvempia kuin hyökkääjät..? pisterohmuja niiden ei tarvis olla, mutta perkele vois ees miehet ja kiekot putsata pois omalta alueelta.

    Äänestä

  • järkee hei! kirjoitti:

    on se kumma että vuodesta toiseen taaperretaan paskoilla pakeilla ja yritetään maalivahdeilla pelastaa tilanne, eikö tosiaan löydy paria perus, tai hieman parempaa ukkoa takalinjoille?? luulisi vielä olevan halvempia kuin hyökkääjät..? pisterohmuja niiden ei tarvis olla, mutta perkele vois ees miehet ja kiekot putsata pois omalta alueelta.

    Onhan ne vetäneet vuodesta toiseen paskoilla hyökkääjilläkin, joten eikös sillon ole joukkue hyvin balansissa?

    Äänestä

älä jaksa.

Äänestä
  • Varma pakki saipaan, iliakis!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei hyvä! kirjoitti:

jokohan toi savilahti joutas lahteen, vaikka suolahteen tai lahteen lahteen!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu