Eukanuba??

Mitä mieltä olette Eukanuba kuiva ruuasta? Onko hyvää eli hinta ja laatu kohdallaan. Kertokaa kokemuksia ja mielipiteitänne. Tulossa pentu jonka tulevaa ruokaa tässä mietin..
2814
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ruoka on hyvää hinta-laatu suhteeltaan. Toki kannattaa muistaa se, että välttämättä sinun koirallesi Eukanuba ei käy vaan se voi olla jokin toinen yhtä hyvä merkki. Ennakkoon ei kannata siis lähteä monia säkkejä ostamaan vaan kokeilemalla..

Äänestä

Meille sopii tuo ruoka hyvin, turkki kiiltää, ruoka maistuu ja suoli toimii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äityli99 kirjoitti:

Mitä mieltä olette Eukanuba kuiva ruuasta? Onko hyvää eli hinta ja laatu kohdallaan. Kertokaa kokemuksia ja mielipiteitänne. Tulossa pentu jonka tulevaa ruokaa tässä mietin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu