E10 bensiini

EU harjoittaa uskomatonta terrorismia. Säädetään kalliiksi tulevia direktiivejä. Enää en muista kuinka kävi sellaisen direktiivin kanssa, kun rekkoja piti kaventaa tai lyhentää? Koko EU on hanurista.
2148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

melko nuori terroripesä Suomeen verrattuna. Suomessahan oli jo 20-luvulla 9000 terroristia, joista uutisoitiin Euroopassa. Me itse olemme halunneet sen unohtaa.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Heimosodat

Äänestä
  • Eihän tämä etanoli ole uusi aine, sitähän on jo ollut 95ssa 5%, ja nyt tulee lisää saman verran,
    kaikesta jätepuusta ja jostain muutenkin tarpeettomasta sitä tehdään.
    Toivottavasti autot ei hajoa, no onhan vielä 98 jota ei poisteta jos 95 käy niin käy silloin 98n.


    Mistä ne terrorostit tänne tulivat, vain tarkoitatko puunaisten ja valkoisten sotaa, niin sehän taisi olla 1918, ei taida stemmata.
    Heimosodat sikseen, täällä tätä ikuista palstasotaa soditaan ilman pommeja, onneksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Reino´ kirjoitti:

EU harjoittaa uskomatonta terrorismia. Säädetään kalliiksi tulevia direktiivejä. Enää en muista kuinka kävi sellaisen direktiivin kanssa, kun rekkoja piti kaventaa tai lyhentää? Koko EU on hanurista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu