maksullisia naisia laivalla?

eli onko tallinnan reiteillä itseään tarjoavia maksullisia naisia? onko kellään kokemuksia?
154592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

jonkun verran naisilla on lahjakortteja, mutta suurin osa on maksanut matkansa, et kyllä valintaa löytyy

Äänestä
  • Hejsan!

    Meillä täällä Viikkarilla ainakin 65% miehistön pojista tykkää pojista. Tarjoilijoista 90%
    Jos joku työkaveri tunnistaa, niin kansimiehille isot halit!

    Äänestä

Eipä noita ilmaisia olekaan. Aina pitää olla tarjoamassa milloin päivällistä, milloin drinkkiä ja ostelemassa sitä sun tätä...

Äänestä
  • vahvaa tekstiä Laihialta taas kerran.

    Äänestä

Markkinat ovat vain aika heikot, koska niin moni tyrkyttää itseään ihan ilmaiseksi. Siis miksi maksaa?
Vai onko se maksaminen jotenkin sun juttu?

Äänestä

Eli ainakin tällä Ahvenanmaalaisperäisellä paatilla saa naisen infosta ns. tiskin alta. Näin kertoi mulle isot pojat. Tiedä sitten pitääkö paikkansa. Mitenkään viralliselta palvelulta se ei ainakaan kuulosta. Mutta epävirallisestihan nuo palvelut toimii varmasti lähes joka paikassa näillä seuduin maailmaa:)

Ja sitä paitsi sieltä laivan määräsatamasta sitä maksullista saa aivan varmasti, joten turha kai sitä jo laivalla on hätäillä. Siellä voi saada ihan ilmankin, jos flaksi käy ja löytää jonkun kännisen halukkaan mimmin:)

Äänestä
  • Kumpi niistä ahvenanmaalaisperäisistä firmoista? Eckerö vai Vikingline?

    Äänestä

  • Voi voi, pitikö häirikön nostaa kuusi vuotta ketju pinnalle. Mutta surkimushan olet, sillä tosi mies ei moisia kysele. Hän menee ja toimii ja hyvin porskuttaa.

    Äänestä

Kyllä, ja Tallinkilla voi käyttää maksuun myös noita Club One pisteitä. DeLuksus horon ottamisella tienaa kans noit pisteitä kun muistaa maksun yhteydessä antaa sen Club One kortin. Ja niitä naisii on eniten valikoimissa tuolla Baltic Princessillä, mut myös jonkin verran Staril ja Superstaril. Kannattaa kysyy infosta ja tarjoilijoilta ne tietää nää naiset. Jos matkustat Deluxe tai sviitti luokas ni niihin sisältyy aina yks nainen hintaan.

Äänestä
  • :---------------------D ei vittu : DD

    Äänestä

Mikä olla pilu hjintha tänää?

Onx sje 5kympppi?

Äänestä

Kyllä joka ikisellä laivavuorolla ainakin Helsingistä Tukholmaan löytyy maksullista seuraa. Samoin joka paatilla on aina jokunen pedofiilikin seuraamassa "heitteille" jätettyjä muksuja. Sekä useitakin miehiä seuraamassa kännisten naisten toikkarointia, joihin voisi upottautua sopivan tilaisuuden tullen. Sekä tietenkin taskuvarkaita.

Äänestä

Tämä ketju herätti pari ajatusta.

Ensinnäkin, miksi pitää häiriköidä vanhojen ketjujen nostolla?

Toisekseen, miksi laivalla pitää seksiseurasta maksaa, koska halukkaita kumppaneita on pilvin pimein. Mutta sitten keksin vastauksen ja se on AIKA. Eli ilmaisnumeron löytämiseen tuhraantuu aikaa, maksupano löytyy heti.

Äänestä
  • Risteilyjen naisväki on mummoja, joten, jos sua sellainen kiinnostaa, anna palaa.

    Äänestä

  • Koska silloin kaltaisesi häiriköt upottivat kaikki mielenkiintoiset ketjut tyhmillä avauksilla kakkossivulle, mistä niitä ei enää kukaan huomannut.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


onko niitä kirjoitti:

eli onko tallinnan reiteillä itseään tarjoavia maksullisia naisia? onko kellään kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu