Onko pohjois- thaimaan käviöitä. Mikä helpoin tapa siirtyä bangkokista chian maihin.
Vastaukset 2
- Pingjokipoika
Nopein ja helpoin tapa on lentäminen.Bangkokista noin 1 tunti.Eikä maksa paljonkaan.
Joskus 10 v.sitten matkustin bussilla,aikaa meni,mutta paljon näin.Nyt mukavuus voittaa.
Lennoista tietoa esim.www.nokair.com.
Pohjoiseen kannattaa mennä ehdottomasti,siis myös Chiang Raihin ,sekä Burman ja Laosin rajoille. - yrjokaarle
varteenotettava vaihtoehto.
http://www.railway.co.th/english/index.asp
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2931185Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "2941071Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔50928- 106899
- 101849
- 78843
- 108712
- 64578
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2561Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11518