Rellukaan ei kelpuuttanut Kimiä

Noniin... Näin siinä kaiketi sitten kävi, että MiniMonster kutsuu Kimiä ensi kaudeksi.

Ensin Ferrari, sitten RedBull ja vielä Renault, missä on näytetty ulko-ovea Kimille.

Kimihän suostuu vaan ajamaan "mestari"autoa.... mikälienee sitten sarja?
1520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ulko ovea Renaultilla.? Kimi ei halunut ajamaan renaultia, lue uutiset tarkemmin.
Ferrarilta? Santander maksoi Kimin ulos.
HOMO, mene hoitokotiin, sanitariumiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Reiskaaja kirjoitti:

Noniin... Näin siinä kaiketi sitten kävi, että MiniMonster kutsuu Kimiä ensi kaudeksi.

Ensin Ferrari, sitten RedBull ja vielä Renault, missä on näytetty ulko-ovea Kimille.

Kimihän suostuu vaan ajamaan "mestari"autoa.... mikälienee sitten sarja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu