Jos olet kiinnostunut tienaamaan hieman ylimääräistä niin ei voi kun suositella bingoon.fi sivustoa sinne rekisteröitymällä saat 5 euroa pelirahaa ilmaiseksi jolla voit voittaa, Mutta nyt jos lisäät SUOSITTELIJAKSI KOHTAAN SANAN HARTMAN87 Niin tulet saamaan 10 euroa pelirahaa 5 euron sijaan!
LUOTETTAVAA BINGOA SUOSITTELEN LÄMPIMÄSTI KAIKILLE HALUKKAILLE KOKEILIOILLE!
Bingoon.fi
21
14131
Vastaukset
- BINGO Bongo
No enpä tyiedä luotettavuudesta, kun hallihenkilökunta pelaa netissä oman hallin pelejä ja vieläpä voittavat aika useasti ja paljon.
- Bngo on viihdettä
Saako hallihenkilökunta pelata sivuillanne n.s. oman hallin pelejä? Onko eettisesti oikein? Mielestäni ei ole rehellistä toimintaa kun henkilökunta voittaakin useasti. Halleissakin pelaajina illalla työntekijöiden perheeenjäseniä ja voittoja halliin vaikka siellä 4 pelaajaa ja netissä yli 60, muutama päivä sitten 160p halliin k.o.
pelaajilla. - EVP Bingovoittaja
Kemissäkin henkilökunta pelaa netissä ja illalla hallissa hallin siivooja, työntekijän mies ja vieläpä itse. Moni asiakas ihmettelee????
- Anonyymi
Älkää ikinä menkö tuonne,aluksi voittaa,se homman tarkoitus
Salipelaajat saa ilmaisia tunteja,tietyissä peleissä.netti pelaajat ei
ja homma niin outoa,olkaa tarkkioina- Anonyymi
Joo...
Olen pohtinut, että lopetan täysin pelaamisen nettibingossa. Jokin mättää siellä totaalisesti !😠😏😐😶😶.
- Anonyymi
ihan kusetusta
- Anonyymi
Juu...näin taitaa olla..!
- Anonyymi
Hei mistä voi tarkistaa joulukalenterin avainnumerot??
- Anonyymi
Voitin toissapäivänä 2000,eipä siirtynyt pelitilin tuli ihan ilmoitus et bingo, laitoin viestin niin vastaus oli et muistatko hallin ja ajan et kerro lisää kerroin eikä mitään ole kuulunut, tänään voitin mukamas tonnin, taas ilmoitus et bingo ja oikein, pelitille siirtyi ihan euro, uutta viestiä laitoin et odotan selitystä ja et sana alkaa levitä kyllä et kusetatte isot voitot ja pienemmät siirtyy, voitin jotain pientä sälää yhteensä ja sain saldon yli huntti in ja otin 2 lahjakorttia nesteellä, saapa nähdä tuliko nekään ikinä, Veikkaampa tän kokemuksen pohjalta et ei.
- Anonyymi
Moi,
Luin järkyttyneenä kokemuksiasi tuosta nettibingosta !
Kyllä omista pelitahtumista pystyy näkemään pelitahtuman jälkeenpäinkin. Olen joskus mennyt katsomaan pelaamani pelin uudelleen. Sinä selviää voittajat ja voittosummat !
Mutta...tuntuu kuitenkin usein, että jokin ei mene oikein tuolla saitilla ! Olen miettinyt pystyykö henkilökunta tuolla saitilla ohjailemaan voittoja kenelle haluaa ? Miksi aina tietyt samat pelaajat saavat jatkuvasti isoja voittoja ? Ei ole tullut mieleenikään, että henkilökunta osallistuisi itse noihin peleihin työvuorossaan.😐🤓. Sehän olisi ihan tavatonta ! Joka tapauksessa toistuvasti tietyille samoille pelaajille ohjautuu usein isommat voitot ! Tämän ovat monet tuolla saitilla todenneet. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Moi,
Luin järkyttyneenä kokemuksiasi tuosta nettibingosta !
Kyllä omista pelitahtumista pystyy näkemään pelitahtuman jälkeenpäinkin. Olen joskus mennyt katsomaan pelaamani pelin uudelleen. Sinä selviää voittajat ja voittosummat !
Mutta...tuntuu kuitenkin usein, että jokin ei mene oikein tuolla saitilla ! Olen miettinyt pystyykö henkilökunta tuolla saitilla ohjailemaan voittoja kenelle haluaa ? Miksi aina tietyt samat pelaajat saavat jatkuvasti isoja voittoja ? Ei ole tullut mieleenikään, että henkilökunta osallistuisi itse noihin peleihin työvuorossaan.😐🤓. Sehän olisi ihan tavatonta ! Joka tapauksessa toistuvasti tietyille samoille pelaajille ohjautuu usein isommat voitot ! Tämän ovat monet tuolla saitilla todenneet.Ihmetellä täytyy...
Miksi sama nettipelaaja voi saada lähes kaikissa bingokohteissa tunnin sisällä isomman voiton ? Kun alkaa pelaamaan, niin tuolle tyypille kirjautuu voittoja noin 3- 4 kertaa. En tajua pelisysteemiä...😐. Ja ne samat pelaajat voittavat !! Noin käy erittäin usein.😤.
- Anonyymi
Nyt kun minulta on kusetettu 3000 voittoja ja molemmilla kerroilla ihan bingo lukenut luurissa ja täys lappu, palattiin viestitse, mut näin että meidän järjestelmän mukaan et ole päivän aikana voittanut kuin 3 euroa ja kuvakaappausta pyytelevät, no mitenköhän mä saan sinne kuvan mun bingoista, homma toimii niin et kun bingon saat niin näyttöön tulee et bingo, on siinä muutaman sekunnin ja uus peli alkaa, muistin mainita että pelaatte itse mukana ja se ei oo Ok. Tottakai heidän järjestelmä sanoo kuten sanoo, mietin itse et jos hoidan tollasta, jonkun piti saada 1000,no näppäämpä 1 euron et homma jatkuu, tuskin tää ns järjestelmä tunnistaa summia, mitäs jos bingon hylkää kun itsellä osui mukamas myös kun oon töissä siellä ja saan itse voiton, miten kukaan tietää ja näkee ei mitenkään, tai sit pitää olla tyhmä et jää jäljet, olen sen verran hiiltynyt hommasta javastailujen asenteesta et laitoin Iltalehteen ja seiskaan uutisvinkin, poliisiinkin olen miettinyt yhteyden ottaa, mut miten todistat mitään kun he sanoo ja ennen kaikkee heidän"järjestelmänsä"mikähän tää ns järjestelmä edes on hohhoijaa. Odottelen et ottaako lehdet yhteyttä, tuskin olen ainoa jota kusetetaan
- Anonyymi
Joo....kusetusta on tuolla saitilla !! 🙄😔😶.
- Anonyymi
Myös pafilla sama homma,olen pelannut nyt demona,samat voittaa varsinkin isoimmat voitot,olen ajatellut että ovat peliyhtiön omia henkilöitä,tämä on kylläkin spekulointia.Jokainen voi käydä pelaamassa demona ja seurata tilannetta .
- Anonyymi
Bingoon.fi mainostaa itseään tällä hetkellä, yritin rekistöröityä ja sano että minulla on jo tunnus, kun yritin pyytää tunnuksia niin "tunnukseni" poistettu.
- Anonyymi
Sama kävi itselle. Vähän sus settiä.
- Anonyymi
Joensuu bingossa oli 10000€ potti jaossa 10€ lapulla, sivut ei toiminut lensin pois enkä päässyt pelaa. Siihen loppu bingon pelaaminen...
- Anonyymi
Onko kenellekkään tullut kirjeessä tuolta Bingoon.fi tuollaisessa pienessä peltirasiassa mansikan makuisia " Onnen Pastilleja " En uskalla avat sitä kun en tiedä että onko ne oikeita karkkeja vai mitä lie.
- Anonyymi
Täältä saa 10e ilmaista rahaa bingoon
https://www.bingoon.fi/newfront/fi/invited/5A8F19813939 - Anonyymi
En suosittele ketään pelaamaan kyseisellä sivustolla. Tuolta ei voita yhtään mitään.
- Anonyymi00022
Telkussa olu viime viikon lauantaina mainos, että uudet pelaajat saavat 10e ilmaista pelirahaa.
Tuli aikanaan entisen poikakaverin houkuttelemana käytyä ihan live bingossa, kun siihen aikaan niitä oli runsaastikin
No tartuin tuohon syöttiin ja arvatkaas mitä; minä voitin 70e !!.
Heti napsautin voitonmaksuun K- kaupan lahjakortteina 1*50e ja 2 kpl 10e.
Pelitilille jäi vielä 4 e.
Ajattelin, että saas nähdä tuleeko luvattuja lahjakortteja.
Ja todellakin tuli, seuraavan viikon tiistaina, huippu nopeeta !
Ni eipä tässä muuta voi sanoa kuin suosittelen😊
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh784351Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.1823464Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit1353358Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j2222599"Kostokakka!" Farmi Suomen pehtoori avaa sanaisen arkkunsa Frederikin haisevasta jäynästä
Voi hyvänen aika Reetun touhuja! Pehtoori Terho Häkkinen sai ennen näkemätöntä höykytystä heti Farmi Suomi -realityn alk202245Ylen juontaja möläytti suorassa radio-ohjelmassa
Ylen Radio Suomen juontaja Samuli Aaltonen käytti törkeää kieltä maanantaiaamupäivän Koko Suomen radio -ohjelman lähetyk432148Katsoitko Petolliset, mitä mieltä?
Vanajanlinnan käytävät ja salongit täyttyvät jälleen kuiskailuista, salaisuuksista ja petoksista. Petollisten uudella112046- 291984
Onko Janne Naakka tuttu kasvo ja mitä mieltä olet Farmi-kokoonpanosta?
Somevaikuttaja Janne Naakka on tubettaja ja bloggaaja sekä yksi uuden Farmi Suomi -kauden kisaajista. Naakka tuottaa mm.01943Tidjan Ba paljastaa kihlatusta, Kolmiodraaman Heidistä - Mielipahaa tästä syystä Farmilla
Tidjân Ba on mukana uudella Farmi Suomi -kaudella. Ban kihlattu on Kolmiodraama-realitystä tuttu Heidi Kytö. Ba ja Kyt11885