Hei!
Olen 21v Oulun yliopistossa opiskeleva nainen joka asuu tällä hetkellä melko kalliisti yksiössä koiran kanssa. Unelma olisi päästä muuttamaan jonkun mukavan kämppäkaverin kanssa kaksioon tai halpaan kolmioon (sijainti mieluiten joko keskustan tai sitten yliopiston tuntumassa, tai siltä väliltä :)). Olisin enemmän kuin mielissäni jos sinultakin löytyisi koira (mikä tulee toimeen muiden kanssa). Tällöin oma koirani (2v narttu) saisi paljon kaivattua koiraseuraa. :)
Oletko kenties myös toivonut että kumpa kotona olisi joskus joku joka voisi hädän tullessa ulkoiluttaa koiran jos itsellä on kiireinen päivä? Minä ainakin mieluusti voisin joskus hoitaa sinunkin koiraasi.
Jos kiinnostuit ja haluat tietää meistä lisää niin ota yhteyttä! Ja ei ole mikään pakko siis omistaa koiraa, riittää että pitää niistä ja ei häiriinny jos koira pyörii jaloissa. Koirani on melko hiljainen, keskikokoinen, siisti ja erittäin kiltti.
Tästä osoitteesta mut saa kiinni:
[email protected]
Oletko koiranomistaja ja vailla kämppistä? (Oulu)
kämppis_oulu
2
527
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku665605Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti942951- 2742611
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362449Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä232219Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2611754Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai581349Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131233- 881165
- 901146