Minä en ainakaan maksa.Saatanan uusintoja tulee noilta ylen kanavilta solkenaan..
Ainoat katsottavat on noi satelliittikanavat ja maikkarin maksulliset.
NM:rikollinen
Ainoat katsottavat on noi satelliittikanavat ja maikkarin maksulliset.
NM:rikollinen
Vastaukset 8
Vanhimmat
sinua.
just sun takia me muut maksetaan enemmän, hieno homma !!
meidän riisto eduskunta päättää ja kerää rahat kansalta pois, vaikka verot EU:n huipussa!
Ylen rahoitus on hoidettava budjetoimalla valtion kassasta.
Pelastushelikopterien rahoitus myös.
Ei erillismaksuja kansalle.
Tulet elämäsi varrella huomaamaan, kuinka valtio putsaa verottamalla kansalta rahat pois..
Uusintoja tulee uusintoja tulee, hohhoijaa. Säälittävää kaataa muiden niskaan se sinunkin katselu. Nooh, ylemaksu korjaa asian, siitä et sinä eikä muutkaan loiset selviä koska on suoraan ulosottokelpoinen. Elä nyt ens vuosi vielä loisena mutta 2012han se astuu tämä 180euron ylemaksu voimaan ja hyvä niin. Ei tuota maikkaria tms 'viihdekanavia' kato kyllä kukaan täysjärkinen, ylelläkin paljon mulle turhaa, mutta ehkä jollekkin muulle tärkeää, jokaiselle jotakin ehkä.
Eikö sinulla ole muuta tekemistä kuin telkkaria.
minäkää en oo maksanu ikinä tv luppoo vaik on kolomessa huonees ollu töllötin tyttösest asti enkä aio maksoo jatkossakoo eikä liion mun kersakkaan tuu maksoon, joten maksapaahan ihan raahassa meiän lupamksui kato ku ei meitä kukaan saa kii ku ei oo saanu ennenkään, sitäpaitsi oomma täysin varattomia ollu ikämmä, joten maksakoo kel on varaa maksaa ;O
Ootta olleet täysin varattomia ikänne :)) Ja 3 telkkua. Viissiin ootta hakeneet ne kaatopaikalta ilmatteeks?
kaatiksella ne parhaat tv.t on, siitä vaan kontista nostaa kyytiin eikä maksa mitään, kuvaki on parempi ku kaupan taulutöllöissä.