lesboja?

..niin minä vaan että onko enää lesboja/ bi-seksuaaleja missään kun kaikki täälläkin ja joka paikassa näyttää olevan heteroita? olisi kiva tuota tuntea joku minun kaltainen höpöliini;)
9601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Joo niitä ei kyllä täällä kaivatakaan. Mene sinäkin pois!

Äänestä
  • Niin että sillä ehdolla ei tarvi mennä pois, jos olet pantavan näköinen ja suostut esittämään pikku lesboshown jonkun toisen erittäin pantavan näköisen kanssa.

    Äänestä

oon pahoillani, mutta nyt taidat jäädä vähemmistöön.....=(

Äänestä

No et sä ny ihan ainoo oo... Kyllä mullakin välillä tytöt pyörii päässä... :) Mä oon yhessä maailman ihanimman jätkän kans ja en ikinä jättäis sitä (eikä se mua)! En mä oikeesti kyl uskaltais kenellekkää tytölle mennä sanomaan mun tunteista. Huh huh. Ois aika pelottavaa... Mut kyl mä varmaan kuiteski oon bi... Vaiks oon ihastunu aina vaan poikiin. Mut sit taas ku oon näin nuori vielä, ni ehkä se on vaan sellasta... hmm... sitä et ettii suuntaansa. No juuh... Aika sekava viesti tuli, taas kerran. :) Mut oo rohkeesti se mikä oot! Mäkin ainakin yritän olla. :)

Äänestä
  • Niin että jätkän kuuluisi kyllä mielestäni tietää että olet bi. Jollei jo siis tiedä. Shokkihan se voi olla.

    Äänestä

  • pullasorsa kirjoitti:

    Niin että jätkän kuuluisi kyllä mielestäni tietää että olet bi. Jollei jo siis tiedä. Shokkihan se voi olla.

    ..se asia ei kuulu kellekkään muulle! Siitä ei tartte puhua kellekkään jos ei halua.

    Äänestä

  • pullasorsa kirjoitti:

    Niin että jätkän kuuluisi kyllä mielestäni tietää että olet bi. Jollei jo siis tiedä. Shokkihan se voi olla.

    No tietystihän se sen tietää! Ja ei tällasista asioista voi olla varma näin aikasessa elämänvaiheessa. Ja muuten ei ollu mikää shokki.

    Äänestä

joo onhan täällä ;)

Äänestä

Ihan HETERO vaan oon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nemo kirjoitti:

..niin minä vaan että onko enää lesboja/ bi-seksuaaleja missään kun kaikki täälläkin ja joka paikassa näyttää olevan heteroita? olisi kiva tuota tuntea joku minun kaltainen höpöliini;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu