Tontti Lämpimästä maasta

Tai asunto, yhteystietoja KIITOS.
5487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lämpimästä kirjoitetaan keskellä lausetta pienellä.

Äänestä
  • Ja Kansakoulunopettajat pilasivat sen.

    Äänestä

eivät kohtaa näillä sivuilla !

Äänestä

rikastuttamasta.

Äänestä

Voin valittaa molemmat ja tehda myos joko uudisrakennuksen tai peruskorjata vanhan jos olet ajatellut EU:n ulkopuolelle mutta kuitenkin lahelle eurooppaa.
[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EU:n ulkopuolelta kirjoitti:

Tai asunto, yhteystietoja KIITOS.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu