Tai asunto, yhteystietoja KIITOS.
Tontti Lämpimästä maasta
EU:n ulkopuolelta
5
441
Vastaukset
- Tarkentaja II
Lämpimästä kirjoitetaan keskellä lausetta pienellä.
- KiRjAkIElEn
Ja Kansakoulunopettajat pilasivat sen.
- tarjonta
eivät kohtaa näillä sivuilla !
- välikäsiä
rikastuttamasta.
- jooke
Voin valittaa molemmat ja tehda myos joko uudisrakennuksen tai peruskorjata vanhan jos olet ajatellut EU:n ulkopuolelle mutta kuitenkin lahelle eurooppaa.
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup272754Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1202652Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua342161Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.592043Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4081595- 601123
- 2591049
- 541047
- 151966
- 45938