Kuka hiplasi minua ?

Siis yöllä tunsin kuinka niikö kädet ois hiplannu ja välillä vähän kovakouraisesti.

Aistiharha, vaikö henkiotus ?????
2401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Naapurin ujo aikamiespoika se oli.

Äänestä
  • Mutta pidäppä tämä mielessä ja ota neuvosta vaari

    Vasta kun uskallat olla oma aito itsesi niin tuleppa vasta sitten tänne seuraavalla kerralla vähän viisaampana.
    Tuollainen oman aidon minän peitteleminen valekaapuun on pelkureiden juttuja,
    ujoutta kieroinmillaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hipelöity kirjoitti:

Siis yöllä tunsin kuinka niikö kädet ois hiplannu ja välillä vähän kovakouraisesti.

Aistiharha, vaikö henkiotus ?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu