PRakastan pikkusiskoani!

Epätoivoisesti rakas

Minä olen rakastunut. Muiden mielestä rakkauteni on varmaan väärin, ja itseänikin on välistä hirvittänyt, mutta en voi tunteilleni mitään. Olen rakastunut pikkusiskooni. Nuoresta iästään huolimatta hän on todellinen kaunotar, kauniinpi kuin yksikään ikinä tapaamani tyttö. Asuin melkein vuoden poissa kotoani, yhdessä ex-tyttöystäväni kanssa, kunnes meille tuli ero, ja oli pikku pakko muuttaa kotiin äidin ja pikkusiskon luo. Vuodessa sisarestani on kypsynyt todellinen kaunotar, hän on jo saanut muotoja ja on alkanut pukeutua naisellisesti.

Hän saattaa tulla istumaan syliini kun katson telkkaria, ja minun on ihan vaikea olla kun rupeaa jököttämään, kun hänen piukka peppunsa on sylissäni ja pitkät vaaleat hiukset valuvat päälleni. Kerran kotiin tullessani näin hänet alasti, kun hän kiirehti suihkusta omaan huoneeseensa. Sinä iltana masturboidessani hellin sitä näkyä. Epätoivoissani olen kaivanut joskus hänen vaatteitaan likapyykkikorista haistellakseni hänen tuoksuaan, t-paitoja, toppeja, jopa pikkuhousut jotka kätkin patjani alle.

Mietityttää miten kertoisin hänelle tunteistani. Jos odottaisin vähän aikaa että hän kypsyy, heittäisin sitten ilmoille ajatuksen siitä että rakastan ja haluan häntä. Ehkä hänkin tuntee samoin minua kohtaan.

En usko että olen ainoa joka tuntee näin, yhteiskunta ei varmaan ikinä tule hyväksymään meitä. Olen ajatellut että voisimme muuttaa jonnekin muualle kunhan hän tulee täysi-ikäiseksi. Kun kukaan ei tunne meitä, voisimme olla avoimesti yhdessä.

6

2617

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • voijeesusauta

      hyi helekkari. ei se tunne samoin sinua kohtaan, älä vaan mene paljastamaan tunteitasi sille.
      Annakko arvaan - olet jokin 14 vuotias poika jolla on menossa nyt tuo vaihe että on ties mitä eriskummallisia fantasioita. Jos et, niin olet muuten jokin sairas pervo

    • Hymy Eetu

      Sitä kun rakastuu, niin rakastuu, tunteilleen ei voi mitään. Älä nyt ihan suoraan systerillesi töksäytä, vaan lähesty aihetta varoen ja kierrellen. Mistä tietää, ehkä hänkin tuntee samoin ja elätte elämänne onnellisesti ydessä loppuun saakka. Minä en ainakaan ole mikään teitä kieltämään ja solvaamaan, olen itse hulluna serkkuuni.

      • 135135

        Anna mennä vaan, mutta älä ihan suoraan. Odota ja katso, näyttääkö hän mitään tunteita sinua kohtaan. Ihastus saattaa mennä myös ohi, joka olisi tässä tapauksessa tietysti toivottavampaa. Naisia on maailma täynnä


      • 12try
        135135 kirjoitti:

        Anna mennä vaan, mutta älä ihan suoraan. Odota ja katso, näyttääkö hän mitään tunteita sinua kohtaan. Ihastus saattaa mennä myös ohi, joka olisi tässä tapauksessa tietysti toivottavampaa. Naisia on maailma täynnä

        Pidä kuitenkin kortsuja valmiina koko ajan, muista ettet paljaalla siskoasi nussi.Jos asiat siihen pisteeseen joutuvat.


      • tuttava-ko?
        12try kirjoitti:

        Pidä kuitenkin kortsuja valmiina koko ajan, muista ettet paljaalla siskoasi nussi.Jos asiat siihen pisteeseen joutuvat.

        Tero ooks tä sä!!??!! hyi vittu nyt ne näpit irti siit miiasta tai kerron teidän porukoil, hyi vittu oikeesti


    • bgihbui

      mä luin tän saman viestin joskus vajaa vuos sitte... hmm...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      59
      7482
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2906
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1756
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1639
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1448
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1394
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      129
      1116
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      817
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe