Tuolla lomaromassit palstalla kyselimme hauskanpitopaikkaa kahdelle homojäbälle ja siellä ehdotettiin valtavalla prosenttimäärällä Alanyaa. Onko kellään kokemuksia miten siellä voisi kaksi perus- hinttiä pitää hauskaa. Ja onko siellä esim homoystävällisiä hotelleja ja homobaareja. Mahtaako paikalliset homot pitää vaaleista suomalaisjäbistä. Ollaan kyllä hyvännäköisiä. Niin ja niistä suurista pesemättömistä kaluista olemme jo nähneet unia ;)
miehille menoa
Myrtsi ja Tapsa
6544
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
oiskohan se Orange (satamassa) ollut jonkin sortin homobaari.. tosin otappa niistä selvää kun turkkilaiset ovat aika järjestään homokammoisia.. ei kuulu heidän kulttuuriin eikä uskontoon. Turkissahan se menee silleen että jos olet homo, jäät siitä kiinni niin kaikki luulevat että myös työkaverisi ovat homoja. Eli siis homoja siellä on, mutta ovat visusti kaapissa, suurin osa ainakin.
menkää rajan taakse venäjälle tai ruotsiin
Etkö huomaa itsekään,kuinka selvästi provoilu paistaa läpi.
Sulle ei tosiaan ole hajuakaan homoista saati mistään muustakaan.
Kasvahan ees sen veran että alkaa karvat kasvaan kalus ympärille,ennenkuin kirjoittelet näitä juttuja tänne
Olin lomalla Turkissa ja siellä on mieletön tarjonta vanhoille läskiakoille sekä homoille eli munaa saa jos on katsekontaktissa paikalliseen yli 2 sekunnin ajan. Tosin, poliisilla on lupaa piiskata homoja, joten homojen matkustaminen Turkkiin on vähentynyt sen takia. On kyse kuitenkin todella suvaitsevaisesta islamilaisesta maasta, jossa homoilla on ihan samat oikeudet kuin muillakin ihmisillä.
pojat kävi näköjää kirjoittamaan gambian palstalle saman jutun kaks tuntia aikaisemmin ja sit tännekkin ja melkein sanasta sanaa .nimimerkki faktatietoa vastaa samalla tavalla kuin laura28 gambian palstalla.eli samat pojut kirjoittaa aloituksen ja vastaulkset erinimellä ja provosoimalla.JÄTETÄÄ TÄMÄKIN PROVO SAMMUMA ILMAN VASTAUKSIA
homo palstat on sitten erikseen......