Dominikaaniseen talvella

Moikka! Ollaan varaamassa matkaa Dominikaaniseen tasavaltaan talveksi. Kertokaa tietävät, minkälainen paikka Punta Cana on, ja jos jollain sattuu olemaan kokemuksia hotelli Riu Tainosta, niin olis kiva kuulla.
41185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Odotan innolla vastauksia, sillä samaan paikkaan menossa myös ensi talvena.
Aikaisemmin olemme kerran käyneet Dominikaanisessa ja kokemus oli huima, joten takaisin mieli tekevi.

Äänestä
  • Me suunnittelemme loppuvuodeksi matkaa Dominikaaniseen.

    Onko teillä kokemusta All Inclusive-tarjonnasta?

    Olisi kiva kuulla kaikenlaista D:sta! :0)

    Äänestä

Varattiin matka Dominikaaniseen tasavaltaan puerto plataan hotelli riu merengue.
Ei mitään hajuakaan paikasta

Äänestä
  • kaveri oli aikoinaan siellä ja oli ollut kuulemma ikimuistettavaa.. jos vertaa näihin kanarian saarten reissuihin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalpeanaama kirjoitti:

Moikka! Ollaan varaamassa matkaa Dominikaaniseen tasavaltaan talveksi. Kertokaa tietävät, minkälainen paikka Punta Cana on, ja jos jollain sattuu olemaan kokemuksia hotelli Riu Tainosta, niin olis kiva kuulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu