Näin taas suoritin hienon testin Windowsilla, milläs muulla ja hienot pisteet tulikin.
Parasta A ryhmää, ja vetää kateelliseksi linux käyttäjänkin, hoh
Windows pitää huolen että kaikki toimii, HIENOA.
Linux ei osaa edes pisteyttää suorituskykyä, hohhoo
http://www.aijaa.com/v.php?i=6883076.jpg
Kylläpä kannattaa taas juhlia
Kippis
Taas on pisteet jaettu
4
499
Vastaukset 4
Huonosti tehtyä käyttöjärjestelmää varten on oltava ylitehokkaat osat jotta matosoppa jaksaa pyörittää itseään. Linuxissa ei tarvi tuollaisia pisteytyksiä kun sen saa toimimaan vaatimattomammassakin koneessa.
Näyttää tuo sun näytönohjaimesi olevan ihan perseestä, miten kehtaat leuhkia noin kehnoilla vehkeillä?- faapio
Kehitys menee näemmä kovaa vauhtia eteenpäin. Skannaamisen, eheyttämisen ja muun hinkkaamisen lisäksi voi jopa pisteyttää.
sit seiskaan käynnistää ihan piruuttas!
Ja tää "*ska" tulos on jo muutaman vuoden wanhalla kokoonpanolla... ;-)
http://www.aijaa.com/v.php?i=6885311.png- kyrpäotsassa46
Tämän palstan taso sopisi johonkin päiväkotiin. Mun winukka toimii paremmin kuin sun linukka hohhoo. Ainoa positiivinen seikka on, se että kirjoittajat näyttävät oppineen kirjoittamaan.Osaatko pisteyttää aivotoimintasi, näin etänä voisi arvioida, hyvää Öö-ryhmää, älykkyys osamäärä peräsuolesta mitattuna 36,6- joka riittää siihen, että havaitsee oman napansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1182435Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401562Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6441028- 106993
- 71962
- 98906
- 48875
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76710- 70706
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31696