varasin ensi kesäksi perheellemme kyseiseen hotlaan matkan. marmaris tuttu paikka,mutta ei kyseinen hotelli. siellä olleet mitä piditte palvelusta,uima-altaasta,henkilökunnasta,hotlan ruuasta?
Hotel Fidan
3
1025
Vastaukset
- marmarissss
moro! ite olin ko. olevassa hotlassa viime kesänä..palvelu oli hyvää,työntekijät mukavia. hotellissa työskenteli myös kaksi suomalaista miestä,jotka pystyivät auttamaan suomen kielellä tarvittaessa=) uima-allas melko pieni,mutta sopivan kokoinen ainakin meille. isosta altaasta oli pieni osa erotettu lasten käyttöön. hotellissa oli myls pieni lastenallas, joka ei kylläkään ollut ainakaan oman reissuni aikana käytössä. ruuat hotellissa olivat todella hyviä!! hotellin sijainti on aivan huippuluokkaa,palvelut löytyvät juuri sopivan läheltä,jos ei jaksa kävellä keskustaan niin dolmuksilla pääsee edulisesti. hyvää matkan odotusta!:))
Toukokuun loppupuolella hotelli Fidanissa.
Siisti ja mukava hotelli. Erittäin ystävällinen henkilökunta ja hyvä ruoka ravintolassa.
Respassa töissä suomalainen nuori nainen, erittäin ystävällinen.
Hyvä sijainti.
Rahaa vaihdoimme läheisessa ostoskeskuksessa, jossa vain merkkiliikkeitä.
Ei kannata käyttää pikkutoimistoja rahanvaihtoon. Niissa valitettavasti on ilmennyt vilppiä.
Pyydä aina kuitti rahan vaihdosta.
Hätätilassa hotellikin vaihtaa, jos heillä on ja allasbaariin maksoin myös euroilla viimeisenä iltana.
Mukavaa matkaa!- Fidan
Siisti hotelli ja omistajat suomalaisia!
Ali ja Mehmet naimisissa suomalaisten kanssa ja talvet Vantaalla. Jossa heillä nahkaliike kuten Marmarikseesakin Fidan Center.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun624479KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1593368Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582687Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492594- 1352537
- 241903
- 241731
- 301636
- 1741600
- 391297