Volos

Olisiko kellään tietoa tai kokemusta Volos-nimisestä paikasta Kreikassa? Millainen se on ja sopiiko kesämatkakohteeksi perheelle,jossa 12 ja 13 vuotiaat lapset.Olisimme siellä kaksi viikkoa. Myös talo vuokraus tiedot ovat erittäin tervetulleita.
1344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

iraklionin lähellä oli kaksi jumalattoman suurta NATON tutkaa.vuoristossa oli 3 siipinen tuulivoimala joka oli lukittu paikalleen pirunmoisella painolla ja sitä mä ihmettelin aina ohiajaessani.nyt se selvis lopultakin.suomen armeija on sanonut että tuulimyllyt voivat aiheuttaa tutkahäiriöitä ja häipymiä.ottaen huomioon silloisen tilanteen nämä tutkat koostaan johtuen valvoivat uskomattoman laajaa aluetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taas mennään kirjoitti:

Olisiko kellään tietoa tai kokemusta Volos-nimisestä paikasta Kreikassa? Millainen se on ja sopiiko kesämatkakohteeksi perheelle,jossa 12 ja 13 vuotiaat lapset.Olisimme siellä kaksi viikkoa. Myös talo vuokraus tiedot ovat erittäin tervetulleita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu