fyysinen koskemattomuus Hannu, Marika ja Vltsu

huhuhuhh, onniorava

Marika suuteli talon jengiä suorastaan väkivaltaisesti illan aikana. Petri sanoi, että häntä ei saa suudella, mutta mitä mielä, Marika meni ja otti pusun väkisin. Siinä, miten väkivaltaisesti Marika rutisteli ja suorastaan söi muiden huulet estoista huolimatta oli sata kertaa enemmän yksityisyyden loukkausta kuin Hannun touhussa.

Jos joku mies olisi samalla tavalla laittanut naiset väkisin pussailemaan itseään, olisivat he lentäneet kuin telkkä pöntöstä.

Eläköön kaksoisstandardi! Naisena saa tehdä mitä vaan, miehenä ei mitään.

Tässä video, miten Viltsu härnää Hannua.

http://www.youtube.com/watch?v=mdLwWQkK0nw

Hannu tönii ja se on väärin, mutta toisaalta, kuinka paljon on oikein härnätä? Välillä tulee tässä pelissä mieleen, että jos joku meinaa raivostua, häntä vielä yllytetään tahallaan, kuten videossa Valtsun viimeinen veden läiskiminen Hannun naamalle. Tiedossa on, että jos jonkun pinna ärsyttämiseen loppuu, hän lentää ulos talosta, kun taas täälllä tosimaailmassa, koitetaan olla iisisti ja rauhoitella tilannetta, jos jollakin keittää.

4

2234

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ex läskipää.

      läskipää herännyt!

      • huhuhuhu, ONNIORAVA

        mussumurunen, joko hoisit satiaisesi?


    • tasa-arvoa

      Marikan on annettu kuukausikaupalla ärsyttää muita. Hän vinkuu ja tunkee lähelle vaikka muut yrittävät rajoittaa. Muut ovat käyneet keskustelemassa tuotannon kanssa mutta heitä ei ole kuultu. Tuotanto on varmaan ajatellut että "jippii" saadaan draamaa Marikan avulla. Hänelle on varmaan vaan sanottu että "ole oma ihana itsesi, tulet lyömään sillä itsesi läpi". Minusta suuteluun pakottaminen on kanssa fyysista väkivaltaa.

      En puolusta Hannun (mahdollista) väkivaltaista tekoa mutta miksi asioihin ei puututa ajoissa. Asukkaat ovat erikoisolosuhteissa misssä kaikki käy hermoihin. Paikka on designattukin kun vankila.

      • minä hyvä ja viisas

        tukkii aina vain itseään lähelle vaikka huomas, että Hannua ärsytti hänen lähentely, mutta tytsy halus kokeilla onko tullut tarpeeksi loukanneeksi Hannua. Luulee raukka olevansa joku parempi kun muut, mutta paska mikä paska voi tosta teeskentelijästä sanoa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3523
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      2134
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      30
      1809
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      16
      1567
    5. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1538
    6. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      11
      1467
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1397
    8. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1257
    9. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      78
      1215
    10. Jo Alkanutta Viikkoa Ja Maanantai Päivää

      Hyvää huomenta naiselle ❤🤗😘 Toivoo mies
      Ikävä
      25
      1145
    Aihe