Hiluxin ohjaustehostin

Elikkäs vanhasta hiluxista meni ohjaus jäykäksi.
Öljyä säiliössä on, remmi pyörii eikä luista.
Mistä etsiä vikaa? simpukasta vai pumpusta ja kuinka vian voi todeta?
1657
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Katsopas peiliin siellä se vika on V..TTU ei Toyossa ole vikoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


patikka kirjoitti:

Elikkäs vanhasta hiluxista meni ohjaus jäykäksi.
Öljyä säiliössä on, remmi pyörii eikä luista.
Mistä etsiä vikaa? simpukasta vai pumpusta ja kuinka vian voi todeta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu