Kellään myynnissä Golf 3:sta?

Ostetaan kolmos kopan Golffi.1.8 tai 2.0 koneella.
Hl.alle 5000€
6715
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hommaa honda. Mitää ruostekopperoo kannata hommata kun HONDAN saa...

Äänestä
  • Honda, heh. Prätkä kyllä, auto ei. Muutenkin olet eksynyt väärälle palstalle, paikkasi on siellä missä ihastellaan teinien tuunattuja peltipurkkeja.

    Äänestä

  • kaveri Golfia etsiikin, kun ei halua mitään ruosteista riisikuppia.

    Äänestä

  • takia kirjoitti:

    kaveri Golfia etsiikin, kun ei halua mitään ruosteista riisikuppia.

    Autot ruostuu, merkistä riippumatta....
    Mutta montakos vulkkaria taas huoltoon kutsuttiinkaan kun ilmeni valmistusvika???? Honda kun valmistetaan laakista täydelliseksi toisin kuin muut..

    Äänestä

  • HONDA MAN kirjoitti:

    Autot ruostuu, merkistä riippumatta....
    Mutta montakos vulkkaria taas huoltoon kutsuttiinkaan kun ilmeni valmistusvika???? Honda kun valmistetaan laakista täydelliseksi toisin kuin muut..

    näkyy katuvierillä olevan varsin runsaasti, ainakin enemmän kuin volkkareita. Kun lisäksi hondia on myyty Suomessa murto-osa volkswageniin verrattuna (olisiko 1:20) niin tämän pitäisi kertoa jotain tuotteiden laadusta.

    Äänestä

  • Mulla oli aikoinaan Honda Monkey, se on mopoista kiistaton ykkönen.

    Autot on eri asia, Honda ei osaa tehdä autoja, piste!! Moottoripyörät, mopot ja muut vastaavat vekottimet Honda hallitsee mutta Honda -autoa en alleni hanki ikinä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tony kirjoitti:

Ostetaan kolmos kopan Golffi.1.8 tai 2.0 koneella.
Hl.alle 5000€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu