Miksi Hannu

lähti. Paljastakaa nyt mitä se oli tehny. Oliks se joku sopimusrikkomus vai halusko ne vaan kaljun pois talosta. Paras äijä koko sakista!!!
5497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

turpiin. Aika mitätön syy.

Äänestä

Hannu teki "Mankit" yöllä Inkan kanssa !

Äänestä

Oli aika ärsyttävää ettei sunnuntain BB-Extrassa eikä tuossa talkshowssakaan viitsitty kunnolla selittää miksi Hannu poistettiin. Niissä puhuttiin vain epämääräisesti sääntörikkomuksesta, mutta ei sitten näytetty mitään syytä tai filmimateriaalia siihen liittyen. Sen sijaan jostain viime viikon tehtävästä ja talon bileistä jaksettiin kyllä jaaritella...

Äänestä
  • filmimateriaalia tästä ei kuulemma edes ole. Lukaiseppas tämä juttu http://www.iltalehti.fi/bigbrother/201010160171741_bb.shtml Eli: "Viime yön tapahtumat tältä osin eivät ole näkyneet niin sanotuilla DC1/DC2 -kuvavirroilla. Näin ollen ne eivät ole tallentuneet kovalevyille. Seurasin kuitenkin tapahtumaketjua ja tein päätöksen näkemäni perusteella. Kaikki asukkaat voivat hyvin lukuun ottamatta eilisen juhlinnan aiheuttamaa väsymystä, toteaa ohjelman tuottaja Mikko Räisänen."
    Se on hyvä vaan sanoa mun mielestä noin. Miten hemmetissä kaikki maholliset tissin vilautukset ja pissalla käynnit sattuu menemään nauhalle!!!??? Se on hyvä kusta meitä linssiin!!!!!

    Äänestä

  • Terttu85 kirjoitti:

    filmimateriaalia tästä ei kuulemma edes ole. Lukaiseppas tämä juttu http://www.iltalehti.fi/bigbrother/201010160171741_bb.shtml Eli: "Viime yön tapahtumat tältä osin eivät ole näkyneet niin sanotuilla DC1/DC2 -kuvavirroilla. Näin ollen ne eivät ole tallentuneet kovalevyille. Seurasin kuitenkin tapahtumaketjua ja tein päätöksen näkemäni perusteella. Kaikki asukkaat voivat hyvin lukuun ottamatta eilisen juhlinnan aiheuttamaa väsymystä, toteaa ohjelman tuottaja Mikko Räisänen."
    Se on hyvä vaan sanoa mun mielestä noin. Miten hemmetissä kaikki maholliset tissin vilautukset ja pissalla käynnit sattuu menemään nauhalle!!!??? Se on hyvä kusta meitä linssiin!!!!!

    http://hpguru.net/big-brother-2010-tasta-syysta-bb-hannu-potkittiin-ulos-katso-paljastusvideo/

    Jollakin oli pokkaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuuutsgre kirjoitti:

lähti. Paljastakaa nyt mitä se oli tehny. Oliks se joku sopimusrikkomus vai halusko ne vaan kaljun pois talosta. Paras äijä koko sakista!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu