Kävin katsomassa napapiirin sankarit eilen ja huomasin että elokuvan alkuvaiheilla Pamela Tolalla oli päällään läpinäkyvät pikkuhousut joista näkyi läpi hänen trimmattu karvoituksensa. Löytyykö kyseisestä kohdasta kuvakaappausta mistään netistä?
Pamela Tolalla läpinäkyvät pikkuhousut
15
23428
Vastaukset
- Pamelasta innostunut
Ihana kuva
- huhhuhhuh
jos jollain kuva niin laittakaa..hyvin näkyi läpi
- tolaltaan
Niin LÄPI!
- Jesse J,.
....kiltin aviovaimon oloinen nainen. Sopivan nätti, sopivan hiljainen, sopivan kiltti.
- igbgy
näin viikonloppuna myös napapiirin sankarit ja heti ajattelin, et tuo kohtaus on nähtävä uusiks.. Laittakaa ihmeessä kuvaa jos jollain on..
- Saman huomannut
Todellakin!!!
- zuuuuuuus
Saman huomannut kirjoitti:
Todellakin!!!
Mies--- tai poika-raukat, missä metsässä asutte kun ei pildee näy????
Kokeilkaa joskus pestä hampaanne ja killuttimenna, ehkä vois onnaa? - Elokuvasta innostunu
zuuuuuuus kirjoitti:
Mies--- tai poika-raukat, missä metsässä asutte kun ei pildee näy????
Kokeilkaa joskus pestä hampaanne ja killuttimenna, ehkä vois onnaa?Kyllähän sitä näkyy, mutta harvemmin Pamelan.
- Speed Cruise
Elokuvasta innostunu kirjoitti:
Kyllähän sitä näkyy, mutta harvemmin Pamelan.
Jos Pamela Tola olisikin nimeltään Liisa Mäkinen, olisiko hypetys pienempi? Luultavasti olisi. Ei jenkit ja muut muuten olisi jo sata vuotta keksineet "tähdilleen" "parempia" taiteilijanimiä. Ei sillä, että Pamela Tola olisi valenimi, mutta voisi olla.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_stage_names
- ihq123
vieläkö löytyy kuvaa?
- jouni-88
vielläkö olis kuvaa tästä?
- jepulisdaa
On se hienoa kun elokuva löytää kohderyhmänsä.
- hyvä leffa
jepulisdaa kirjoitti:
On se hienoa kun elokuva löytää kohderyhmänsä.
Teki hienon luonnerooliin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723063
- 552725
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322335- 792188
- 951996
- 571929
- 121576
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301380Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?301351