Onkos ns rotanhäntä pistintä saatavana pistoolin pistimeksi. Eikkös se oo se paras?
http://cdn5.thefirearmsblog.com/blog/wp-content/uploads/2007/10/img-1751.jpg
http://cdn5.thefirearmsblog.com/blog/wp-content/uploads/2007/10/img-1751.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Asiaa kannattaisi kysyä "pisstoolit" osiossa. Täällä "yleiset" puolella siitä ei ole tietoa.
no kun minulla on tuollainen ns leikkipyssy johon haluun tehokkaan pistimen, joten kyse ei olekkaan pistoolista (väittää sitten poliisihallintoylijohtaja Taapero mitä vain), vaan ns leikkipyssyyn kiinnitettävästä pistimen mallista!
Onkkos rotanhäntäpistin tehokkain mahdollinen!
rotanhäntäpistin vanha, surkea, venäläinen, ja soveltuu vain pistämiseen.
itse teippasin muskettipistooliini jeesusteipillä moottorisahan. uskomattoman nerokas keksintö, vaikka itse sanonkin. ampumaradalla voi rikki ammutut taulun tukipuut samoin tein pilkkoa palasiksi ja pistää tulille. siinä sitten paistella lenkkiä ja siankorvia..
Majavanhäntäpistin kaikkein paras. Hyvä on sillä läpsiä niin ystäviä kuin vihollisiakin..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................vaikka päin korvia tai............................................................................................................................takamusta.
Värisävynä joku musta.
Kuis ny pistintä pistooliin....? Eiks ny kannattais vaik kunnon PUUKKO vyölle....
Kyllä se pistin kuulunee kivääriin tai ainaskin vyölle. HALLOOO!