http://irc-galleria.net/user/_EPI/blogs?first=2960342 , Kyllä on Eetu kova jätkä, hehe.
Eetu, irc
cfzasdfa
12766
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Siis oho? Onko tuo tosiaan sama Eetu? Ei voi olla
Voi voi!!
Mulle tuli heti mieleen kun katoin noita kuvia , että se olis homoseksuaali.
http://irc-galleria.net/user/_EPI/picture/117566568
:D
Epi on tyypillinen Bimmeripoika, onneksi on tuolla nyt.
No eikö samaa sukupuolta olevien kavereidensa kanssa runkkailu, jopa loppuun asti ole homomaista?
Ainakin näin naisen näkökulmasta.. Vai harrastaako miehet oikeasti tuollaista?
Se nyt vielä menis että jossain saunassa äijäporukalla kilpailis että kuka tulee ekana, mutta että runkata toisiaan? :O Huh.
PS: Eetuhan on myöntänyt että on hieman kiinnostunut myös miehistä siinä mielessä.
Tämä Mansen Epi ei muuta.
Eetu eläintarhassa visiitillä lemppari-sammakkonsa kanssa...
http://www.youtube.com/watch?v=qVE60zwXx1k
...
No ei taatusti ole! Pahinta on se, että jätkä leimaa kaikki tamperelaiset miehet homoiksi ja runkkareiksi, kun itse on sellainen ja olettaa, että niin ne kaikki tekee.
Minkähänlaisen kotikasvatuksen on tuollainen tyyppi saanut? Ajattelin vaan, kun Eetu sanoi, että mää luulin, että kaikki runkkailee porukassa. Herää kysymys, onko Eetun isäkin sitten kavereiden kanssa vedellyt käteen. Jos kerran ei ole, niin kai Eetu nyt vähän miettis, että hei, ainakaan mun iskä ei tehny tällaista, joten ilmeisesti kaikki ei tee!
Ja olen melko saletti, ettei tämä poju ole koskaan ollut tytön kanssa sängyssä. Kun se vanha sananlasku tuntuu yleisesti pitävän paikkansa SIITÄ PUHE MISTÄ PUUTE!
Voi ressukkaa!
mut oot väärässä. ite oon harrastanu seksiä epin kans muutaman kerran.
ja niin, en siis ole mies :DD go eetu, kyl sust viel jotain tulee......
Kyllä sunkin täytyy olla epätoivoinen, jos et ole ketään muuta saanu seksikumppanikseks. Parempaa onnea vastaisuudessa!