nokia 6555

ei aukee pin koodilla,millä ohjelmal auki? näyttöön ei tuu mitään vaikka painelee mitä näppäintä.
299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En kerro, kuitenkin olet varastanut puhelimen. Jos et ole, vie se Noksun huoltopisteeseen ja maksa rahalla.

Äänestä

kytkypuhelin tai koodia on tökitty yli kolme kertaa väärin jolloin se on lukittunut. Kysy PUK-koodi operaattorilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nhgfds kirjoitti:

ei aukee pin koodilla,millä ohjelmal auki? näyttöön ei tuu mitään vaikka painelee mitä näppäintä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu