Napa peitettävä

Minusta on törkeää kun naiset käyttää kesällä lyhyttä paitaa ja napa näkyy

Napa pitää peittää lapulla joka pysyy paikallaan naruilla vyötärön ympäri
41344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pääsi pussilla ääliö!

tai hirtä itsesi!!!!

Äänestä
  • sulle

    Äänestä

  • Se lappujuttu oli vitsi, pässi

    Äänestä

Napalapun voi tehdä vaikka bikinien alaosasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lapulla kirjoitti:

Minusta on törkeää kun naiset käyttää kesällä lyhyttä paitaa ja napa näkyy

Napa pitää peittää lapulla joka pysyy paikallaan naruilla vyötärön ympäri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu