Eli tietääkö joku onko Alanyassa jotain liikettä jossa äitiysvaatteita?
Alanyasta äitiysvaatteita?
löytyneekö
5314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Muistelisin,et LC WAIKIKISSA olis. Lisäksi lastentarvikekaupoissa saattaa olla.
Palasin sunnuntaina Alanyasta ja LC Waikikissa oli todella ihania äitiysvaatteita. Meinasin vahingossa ostaa niitä, kun en huomannut, että ne on äitiysvaatteita. Molemmissa Alanyan liikkeissä oli äitiysvaateosastot!
Äitiysvaatteita löytyy 25 metrikadulta Baskentin sairaalasta Kipaan päin 100m. Samalla puolellla kun Baskent. Äitysvaatteiden muoti mielestäni erilaista suomalaisen makuun ajatellen talvea.
jokaisen turkkiin matkaajan kannattaa tosiaan hakea äityisvaatteita valmiiksi
Ystäväni asuu Alanyassa ja viime vuonna muistelen, että hän kävi ostamassa kaikki äitiysvaatteensa Antalyasta tai tilaisi meiltä suomalaisilta sekä hollantailaisilta kavereiltaan. Eil äitiysvaatteita kyllä löytyy, mutta ei sellaisia, joita esim. oma tyttäreni käyttäisi.