MC-Dealer

Taitaa olla lopun alkua ku työntekijät joutuu palkkaturvasta rahojaan hakea.
31218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja nyt on sitte alkanu entisten työntekijöitten panettelu. Keskittyisivät hoitaan velvotteita ennenkuin lappu on luukul. Rasse on jo vienyt jo kaikki edustukset ja mistäköhän syystä?

Äänestä
  • Taitaa olla oma suu lähempänä kuin kontinsuu omistajilla.

    Äänestä

kyl dealer oli parempi ku re-motors

Äänestä

Kommentoi aloitusta


genuine59 kirjoitti:

Taitaa olla lopun alkua ku työntekijät joutuu palkkaturvasta rahojaan hakea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu