Mies tuli apteekkiin.
Tusina kondomeja, mutta mustia. Minulla on näet surua.
- Valitettavasti meillä ei juuri nyt ole mustia, mutta ottakaa kaikkein pienintä kokoa. Silloin voitte vetää ne puolitankoon!
Pieni tumma mies tuli teatteriagentin luokse ja väitti pystyvänsä nussimaan 25 naista peräkkäin. Agentti naureskeli ja kutsui sihteerinsä paikalle. Se nainen oli niin pian hoidettu, että täytyi kutsua konttorista lisää. Agentin hymy muuttui kunnioittavammaksi kun mies, toden totta, oli siinä hänen silmiensä edessä nussinut kolmea sihteeriä, kahta kassanhoitajaa, yhdeksäätoista konttorityttöä ja yhtä vanhaa siivoojamummoa. Hän palkkasi oitis miehen esiintymään seksinäytöksessä vielä samana iltana. Teatterin yleisö oli haltioissaan ja taputti hurjasti kun mies hoiteli naisen numero 24, mutta äkkiä tämän jälkeen hän putosi elottoman näköisenä estradille. Agentti juoksi hänen luokseen ja kysyi:
Mitä tapahtui?
En mä oikein tiedä, Ihmetteli pikkumies. Kyllä mulla meni se ihan hyvin vielä tunti sitten kenraaliharjoituksessa.
Mies tanssitti innokkaasti
nättiä tyttöä päivätansseissa.
— Kyllä on ulkona kurja ilma. Kylmä, sataa ja tuiskuttaa ...
— Niin on, myönsi tyttö.
Ihan paleltua meinaa.
— Miltä neidistä tuntuisi
maata palmun alla tämmöisellä ilmalla?
— Voi, kyllä se olisi ihanaa.
— Järjestyy. Lähdetään
heti. Saanko muuten esittäytyä. Juhani Palmu!
Lisää löytyy>>>>>> http://mave.foorumi.eu/index.php
Kortonki
Mahariski
0
518
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2074466Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t763201Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881757Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131357Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181326Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20231168Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101121- 501118
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2481109- 501009