Kos Hotel Apartments

Minea68

Onko kokemuksia aurinkomatkojen Kos Hotel Apartmentosista.

2

2183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tupu123

      Olimme syyskuun puolessa välissä viikon Kos hotellissa. Meillä oli huoneisto jossa oli kaksi makuuhuonetta, kaksi wc:tä ja olohuone. Parveke oli tilava, sisäpihalle päin. Siivous oli päivittäin, pyyhkeet vaihdettiin päivittäin, lakanat kaksi kertaa viikon aikana. Aamupala oli monipuolinen (sämpylää, toast-leipää, juustoa, kinkkua, metwurstia, luonnonjogurttia, coctail hedelmiä, erilaisia muroja, hunajaa, suklaalevitettä, mehua, kahvia, prinssinakkeja/pekonia ja munakasta), eli normaali buffetaamupala. Aamupalaa söimme ulkona altaan vieressä. Kissoja oli aina ympärillä, yhtenä aamuna laskimme seitsemän kissaa. Henkilökunta oli ystävällistä ja apua sai tarvittaessa. Hotelli oli rauhallinen. Keskustaan kävelee n. 15 minuutissa. Harmilou-kadulla oli suht edullisia ruokapaikkoja, joissa kävimme iltaisin syömässä (muutaman euron halvempaa kuin keskustassa) eikä ruokailijoitakaan ollut tungokseen asti. Alakerrassa oli minimarket jossa sai juotavaa ja pikkupurtavaa. Jos sinulle tulee mieleen kysyttävää, vastaan mielelläni.

    • Uppia

      Hotellihan ilmeisesti kulkee myös nimellä Kos Hotel Junior Suites? Eikö kenelläkään ole enempää kokemuksia hotellista? Elokuussa olisi tarkoitus lähteä Kosille :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      83
      5979
    2. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      47
      3995
    3. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      131
      3993
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      69
      3733
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2958
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      7
      2527
    7. 33
      2249
    8. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      27
      2234
    9. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      204
      2131
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      447
      1838
    Aihe