koiran kynnessä outo kuori

mitä on koiran kynteen ilmestynyt harmaa kova kuori...?lähti kyllä pois kun vähä aikaa jaksoin sitä raapia pois...
4218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hapertuu? Mitä koira syö?

Äänestä
  • en oikein tiedä kuuluiko se siihen kynteen...ainakin lähti pois...hillsiä on syönyt..nyt belcandoa...

    Äänestä

pahassa mönjässä?

Äänestä
  • pese ne ihan koirashamppoolla, jos ei ole niin ihan pieni pisara perusmäntysuopaa ja hemmetin hyvä huuhtelu vaan päälle, pese ja kuivaa erittäin hyvin ja pese vasta illalla, ettei märät tassut jäädy ulos pakkaseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pfkdkf kirjoitti:

mitä on koiran kynteen ilmestynyt harmaa kova kuori...?lähti kyllä pois kun vähä aikaa jaksoin sitä raapia pois...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu