ONKO TOSI ETTÄ PARIISISSA KAIKISSA HOTELLIHUONEISSA ON KOKOLATTIAMATTO. Löysin vain yhden hotellin jossa oli allergiahuoneita, mutta se oli vähän kallis joten pois laskuista.
Vastaukset 5
- .....
On tosi yleistä. Serkkuni törmäsi samaan ongelmaan Nizzassa. Lähti sitten liikkeelle ilman puolisoaan, kun puolisolla on tosi pahat allergiat, matka oli jo varattu kun tulivat tuota ajatelleeksi. Matkakumppaneiksi serkkuni sai anopin ja appiukon.
- Traveller..
Kun tutkin lisää niin huomasin että vuokrattavissa asunnoissa on aina parketti tms. Ja hinta n.75 euroa yö.
- matkaanlähde
Terve...
me varasimme hotellin sijaan myös asunnon, joka oli saanut hyviä arvosteluja käyttäjiltä. Menemme vasta joulukuussa joten en osaa sanoa omia kokemuksia enempää. Ainakin vaikuttaa hyvältä ja siellä ei tosiaan ole kuin lautalattia. Sijainti ei ole ihan keskustassa, mutta meille sopiva, koska metrolla ja kävellen pääseen sinne minne haluammekin. Hinta laatusuhde mielestäni loistava: 97 € vuorokaudessa: oma makuuhuone, olohuone ja kk.- matkaalähde
...siis on toki keskusta-alueella eli 10 kaupunginosassa.
- Tervisiä Pariisista
Kohtuuhintainen kiva "taidehotelli" Quality Hotel Paris Orleans. Paljon huoneita jossa puulattia, vaikkei läheskään kaikissa. Loistavat yhteydet kaikkialle vaikka ei aivan ydinkeskustassa olekaan. Ilmainen nettyhteys ym. ym.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502