jakopäänhihnan vaihto -02 1,6

Missä edullisin hinta/laatu suhde?pk-seudulla.
asiallisia vastauksia odotellen.Kiitos.
4764
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

asiallisia vastauksia saat kun soittelet korjaamoihin ja kysyt,merkkiliike taitaa olla kaikkein kallein

Äänestä
  • vaikka Motonetistä ja kysy vaikka Hartikaisen korjaamolta mitä ne velottaa max parin tunnin työstä!

    Äänestä

  • Gordini-S kirjoitti:

    vaikka Motonetistä ja kysy vaikka Hartikaisen korjaamolta mitä ne velottaa max parin tunnin työstä!

    Kujala Oy Korso tai Anttonen Nikimäessä. Anttosen hinnat ei muutu, vaikka korjaus kestäisi kauemmin!
    Pikkupaja, mukava ukkeli, joka kuskaa tarvittaessa Korson asemalle, kun vie auton korjattavaksi.
    Esim. katin vaihto 60 eur, alapallo 20 eur jne.

    Äänestä

Autotaito Kiitoradantie 6, Vantaa. Megane 1,6 16v. hihnanvaihto kaikkineen maksoi pikkuisen yli 500 €

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saa kertoa kirjoitti:

Missä edullisin hinta/laatu suhde?pk-seudulla.
asiallisia vastauksia odotellen.Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu