Ei kai ne

saatana leivo tosta Nikosta voittajaa, eihän?
6270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se saatana kai niillä on mielessä.

Äänestä
  • olevan. Kovasti ohjeistavat Subin sivuilla lisäämään Nikon kannatusta.
    (
    Muistathan että voit äänestää joka 4. minuutti, kun poistat selaimesta historia tiedot. eli 15 ääntä tunnissa ja 150 ääntä 10 tunnissa ja 1500 ääntä 100 tunnissa jne..

    Äänestä

Ton kysymyksen takia leivon jonku naaman kohta uuteen uskoon ja meen ostaa köyttä.

Äänestä

Tai sitte niin halutaan kaikkien uskovan! Mutta eikös Marika oo nyt sellaisen kiusatun asemassa ja nyt se sai 3000 euron lahjakortin ja sitä mollataan talossa ja säälitään ulkopuolella..
Olisko sittenki tällästä käänteistä psykologiaa käynnissä?? Niin, kaikki on mahdollista ja kaikkea voi sattua. Jännää, miten käy.
BTW, Niko on hirvee.

Äänestä
  • eikä 3000e

    Äänestä

  • 3000e,ei 30000e! kirjoitti:

    eikä 3000e

    Jos 30 tonnia, niin se riittäisi neljä kertaa maapallon ympäri. Koita ymmärtää kuultua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tutteli03 kirjoitti:

saatana leivo tosta Nikosta voittajaa, eihän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu