mallit.fi

Onko jollakin kokemusta ko. sivustosta kuvaajana? Onko tuo maksullinen? Onko siitä hyötyä jos on omat kotisivut muutenkin? Kertokaa..
2461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Onko siitä hyötyä jos on omat kotisivut muutenkin? "

Riippunee kai kotisivuista muutenkin :-)

Äänestä

Henk.koht. kokemukset rajoittuu muutamiin TFCD-tyyppisiin kuvauksiin sekä muutamiin ohareihin. Sivusto on ilmeisesti nykyään taas ilmainen, vaikka jossakin vaiheessa jäsenenä olemisesta yritettiin periä pientä maksua.

Mikäli ilmainen liittyminen taas mahdollista, niin kannattaahan tuota liittyä, niin pääsee hommiin amatöörimallien kanssa. Ohareihinkin kannattaa varautua, koska niitä tulee ja menee. Työpajoihin en ole osallistunut, koska ei ole ollut kiinnostusta, mutta sellaisiakin kuulemma järjestävät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tfcd kuvailija kirjoitti:

Onko jollakin kokemusta ko. sivustosta kuvaajana? Onko tuo maksullinen? Onko siitä hyötyä jos on omat kotisivut muutenkin? Kertokaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu