Vaihtakaa se kananmuna sopivan tilaisuuden tullen juuri kuoriutuneeseen tipuun.
Tuotannolle tehtävä
gfnfgnfgn
8210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
...tai grillattuun broileriin.
Munat huuleen ja menoks!
Tai suklaamunaan.
Vaihtakaa se tuotanto sopivan tilaisuuden tullen kokonaan. Olisi Nikolle yllätys kun tulisi takas ja lellittelijät olisivatkin menneet.
Siinä honottaisi ja vaappuisi ympäri taloa paniikissa Sohvin paperilappu housuissa.
Mä repesin tolle :)
koko mielikuvitukseton tuotanto...sen verran pahasti nyt floppas tää kausi...
oon kattonut kaikki meidän bb:t
tää kausi on kyllä surkein:
neitsyitä, rapuja ja kaloja täys.
sen siitä saa.
nino (oinas) outo porukassa.
JOS NIKO EI VOITA.... niin turha jatkaa enää !!
Ei kun kieltäkää asukkailta "muniminen" siellä talossa ja laittakaa sinne lisää "kuumia tipuja". Ja tiputtakaa pois tarpeettomat munijat. :) Se Vipakinhan jo kuoriutui. Oli nauttinut kai jotain Epoa tai hemohessiä.
No mikähän astrologinen pointti tässä nyt on Nikon tykkääjällä. Horoskooppimerkin perusteellako se voittaja pitäisi valita. Ei se Niko mitään voittoa ansaitse, kun nyt vaihtoonkin pääsee ja pelaa tuolla "mukava naapurinpoika-imagollaan", niin kuin kaverinsa "Kestohymy-Saulikin" aikanaan.
Olisi tavallaan hyvä, jos Marika voittaisi. Se ois kihelmöivää loppujen lopuksi. Oli kaikissa äänestyksissä ja jakoi mielipiteet. Toisaalta sehän sai jo sen Thaimaan-matkan. Ninolla on kuulemma velkaa aikalailla ties minne, joten se 50 tonnia tulisi kyllä tarpeeseen. Petrille ja Eetullekin voiton soisi. Ne nyt on jotenkin vaan äijiä tuolla talossa. Tampereelta ja savosta on aina tullut hyviä tyyppejä.
"Maaza", Marika, Nino tai Eetu. Joku niistä voittakoon.