Olen käyttänyt OpenOfficea jo vuosia, mutta noin kuukauden päivät on tapahtunut jotakin kummallista: OO kaatuu kerta toisensa jälkeen vajaan minuutin kuluttua aloituksesta. Uudelleen installointi ei auta.
En ole mitään uusia systeemeitä koneelleni ladannut, joten en kertakaikkiaan ymmärrä, mistä on kyse.
OO kaatuilee
pallohukassa
4
566
Vastaukset
- kertoi jo...
jos poistat sen niin poista myös kaikki kansiot jotka viittaavat OO:n sieltä resurssienhallinnasta...
Et kylläkään kertonut edes windowsisi versiota saati OO versiota...- kysyi jo
ja miten olisit pystynyt paremmin auttamaan jos kysyjä olisi kertonut Windows-version?
- 3.2 tai jotain
openin viimeisimpään versioon? Minä olen, eikä ole yhtään kaatuillut!
- palloeienäähukassa
No nyt selvisi... rekisteröidyin uudelleen OO:n käyttäjäksi, niin ongelma poistui. Jo mä tämän kanssa pähkäilin aikuisten oikeasti...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2036801SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963501Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263269"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1842239Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401767SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?881720Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161462Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141066- 1241058
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18924