Proairsoft?

10467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei kannata, ei ole hoppia, ja kuulat pistetään sisään tukista, ja tuo high speed-akku kestää ladata 18 h perus-laturilla. En suosittele. Hidas sarja ja huono kantomatka.

Äänestä
  • Jätkä vähä kusee siin on normi lipas johon laitetaan kuulia ja akku kestää täyteen jtn about 5 h en omista asetta mutta olen katsonut arvosteluja

    Äänestä

  • Hiton "Mulinen" toi on ihan normi ase ja kokonaisuutena hyvä paketti.

    Äänestä

Oikeesti jos vasta alotat softaamisen osta joku vemppu! Opit softaamaan sen kanssa koska yleensä jos joku ostaa sähkön heti ekaks aseeks kuulia menee ihan hirveesti ja pelaamninen on sillon vaa jotai räiskimistä!

Äänestä
  • Nojoo toi on totta ja jos ei oo kiinnostusta nii ei mee rahaa turhaa .. itte alotin haulikol makso 18 euroo prooairsoftis

    Äänestä

mullakin on thompson rumpu lipas ihan perus

Äänestä

iloveairsoft oli hyvä alotus paketti se kannattaa


mut omahan on juttu minkä eka ostaa mut suosittelen vemppua ja toi on kyl hyvä ase mutta sanoisin et liian hyvä ja muuten djhfhnj on ihan oikeess

Äänestä

musta toi ase on kyl tosi hyvä.mää ainakin suosittelen sitä ku itelläkki o tommonen.

Äänestä

ihan ok ite oon ostamassa sähkökäyttöstä G36C:tä

Äänestä

gbhdmnfc, v

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:DDDD kirjoitti:

ónko hyvä alotuspaketti??
http://www.proairsoft.com/acatalog/info_EGP_16P_LCH.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu