Löytyykö tallinnasta halvemmalla nokian 1100 tai 3510I kuin helsingistä? Ja mistäpäin tallinnaa löytyy hyviä puhelinkauppoja?
Nokian puhelinten hinnat tallinnassa
Tatjaana
41426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tere päeväst!
Ma muuda sulle soomiporo hästi halb kannu.Ma helistan silla jokabaev mu tover Boris.Jaa kui palju se maksab?-Se maksa palju raha.Kuidas on teie nimi jaa kus see asub,ma töntä kannu ülehomme postiloora ja laheta Soome.Olge hea.Ei pole tänu väärt!Luuri ol kollane 5100 ja maksab neliteist..ei..viisteist eero!
Oli meeldiv tutvuda!!!
Mitä väliä paljonko noitten halpaluurien hinnat siellä on? Noitahan saa jo täältä alle satasella, joten riskiä ei kannata ottaa, että joutuisi vaikka viemään luurin Viroon huoltoon tai maksamaan suomenkielisistä valikoista. Jos sä haluat säästää väkisin niin osta kalliimpi luuri Saksasta.
Suomenkieliseksi päivittäminen 100 kroonia, eli 6,50 euroa. Kännyt ei yleisesti ole halvempia kuin suomessa. Tai no, sain virheettömän 3 viikkoa vanhan Nokia 1100 jouluussa 73 eurolla. Kaupasta. Silloin suomessa.
Tallinnassa on kapeampi gsm verkko ! Sitä paitsi ne on kaikki kuumia puhelimia, ei ole kiva soittaa. Kitupiikki !