Marika on ihan vitun idiootti kimittäjä! ei saatana onneks sen luonto paljastu kun oli kännissä ja tollanen kusiaivo! kukaan ei oo ollu noin idiootti tuol, ja sit se yrittää lähennellä talon miehiä?! on siinäkin lesbo! Ihan säälittävää katsottavaa se sen ''iihihiiihihiihiihiihihi siiis tää on niiin hulluuu iihihihihiihihihiihihi siiiis BB et sä voi pakottaa mua nukkuu tää on mun elämäihihiihihiihih-''
Onneks Marika lähtee sunnuntaina :))
12
507
Vastaukset
- ääliööli
mihin sukurutsa johtaa!
- on tuo nähty.
vehkeilevät keskenään, seuraa siitä pelkkää pahaa.
- oikealesb0
on tuo nähty. kirjoitti:
vehkeilevät keskenään, seuraa siitä pelkkää pahaa.
mitä helvettiä se marika tuolla edes tekee! se on jo niin nähty! Sit viltsu perään mäkättää, ettei vaan tule ikävä marikaa ja sitä että saa paapoa sitä!
Marika lähtee, eikä se edes voi voittaa, kun meni saamaan sen thaimaan matkan ;))))) - Late Lapinmaalta
oikealesb0 kirjoitti:
mitä helvettiä se marika tuolla edes tekee! se on jo niin nähty! Sit viltsu perään mäkättää, ettei vaan tule ikävä marikaa ja sitä että saa paapoa sitä!
Marika lähtee, eikä se edes voi voittaa, kun meni saamaan sen thaimaan matkan ;)))))samat ajatukset. tässä vaiheessa marikan aika lähteä. ei enää mahiksia voittoon. mutta mahikset romahtaa totaaliseti ellei pääse himaan nyt.
- päivän paras
Late Lapinmaalta kirjoitti:
samat ajatukset. tässä vaiheessa marikan aika lähteä. ei enää mahiksia voittoon. mutta mahikset romahtaa totaaliseti ellei pääse himaan nyt.
jaa että kävis kotona välillä ja tulis takas niin mahikset paranis? :D
- kljasdfö
Vilhelmiina pihalle, tuolla ei tarvita tuollaista ihme tätiä joka on muka aina oikeassa mutta silti tyhmä kuin saapas. Marika on oikeasti älykäs, huomaa monista jutuista.
- Ihme väitös
Siis millä tavalla Marika on älykäs? Kerro jotain esimerkkejä. Onko hän piiloälykäs, ei ainakaan osaa käyttäytyä ja ottaa muita huimioom. Ei taida olla oikea lesbokaan kun lähetelee Petriä koko ajan.
- Marika Ulos !!!!
Ihme väitös kirjoitti:
Siis millä tavalla Marika on älykäs? Kerro jotain esimerkkejä. Onko hän piiloälykäs, ei ainakaan osaa käyttäytyä ja ottaa muita huimioom. Ei taida olla oikea lesbokaan kun lähetelee Petriä koko ajan.
Sille kelpaa naiset, miehet, ja kenties jotain muutakin
kun möläytti eläin-seksistäkin... - .
Marika Ulos !!!! kirjoitti:
Sille kelpaa naiset, miehet, ja kenties jotain muutakin
kun möläytti eläin-seksistäkin...Niinhän se sanoi, jos eläin ei siitä kärsi. Eihän se voi muusta puhua, kuin omasta kokemuksestaan. Sairasta touhua, täytyy uskoa, että Marika ei ole laatikon terävin veitsi.
- ´voi tumpura
. kirjoitti:
Niinhän se sanoi, jos eläin ei siitä kärsi. Eihän se voi muusta puhua, kuin omasta kokemuksestaan. Sairasta touhua, täytyy uskoa, että Marika ei ole laatikon terävin veitsi.
kirjottaa paskaa, kun ei se ihan noin mennyt.
- ..
´voi tumpura kirjoitti:
kirjottaa paskaa, kun ei se ihan noin mennyt.
Kehtaa tyhmyyksissään sanoa, että ei Eetulle voittorahoja, perään sillä oli tarkoitus sanoa, että vaan hänelle, ainakin niin ajatteli. Ahneella on paskanen loppu, sen näkee myös Marika
Ei lähe EI!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.813918Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973287Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1202579Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.1831817Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.201754Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m761580Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä931568- 1081489
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11281- 551123