Kaustinen 161, Desing Talo

Moi! Ollaan suunnittelemassa kyseisen talon hankintaa avaimet käteen-periaatteella. Ilomielin ottaisin kokemuksia vastaan niiltä, jotka ovat päätyneet kyseiseseen talotyyppiin.
2664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

!!!

Äänestä

Meillä pelkästään hyviä kokemuksia. Talo valmistui ajallaan ja asentajat tekivät loistavaa työtä. Itse kannattaa olla aktiivinen eli projektissa koko ajan sisällä, jotta tietää mitä tapahtuu. Ollaan asuttu pian kaksi vuotta ja talo toimii hienosti. Tyytyväisiä ollaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


artict kirjoitti:

Moi! Ollaan suunnittelemassa kyseisen talon hankintaa avaimet käteen-periaatteella. Ilomielin ottaisin kokemuksia vastaan niiltä, jotka ovat päätyneet kyseiseseen talotyyppiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu